• Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červenec až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2021
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2021

Neleníme, pracujeme ...

Za současné koronavirové krize by se mohlo zdát, že se svět cestovního ruchu zastavil. Z pohledu samotného cestování ano - s tím se prozatím musíme smířit, cestovat a realizovat zájezdy nyní nemůžeme, ale věříme ve světlé zítřky. Z pohledu nových objednávek a rezervací také ano - a dává to smysl, dnes zkrátka nikdo zájezdy nekupuje, to je realita. Co tedy nyní děláme, čím se zabýváme? Paradoxně je toho možná i více, než za běžného stavu. Přečtěte si podrobnosti níže v článku.

Rušení zájezdů

Aktivit kolem rušení zájezdů je poměrně hodně. Zájezdy z důvodů současné koronavirové krize rušíme postupně vždy když se "přiblíží" termín odletu a je jasné, že realizace není možná. Je třeba vše s Vámi, našimi klienty, domluvit a vyřídit. Přesunout Vás na jiný termín, případně vystavit poukaz s čímž je spojená i drobná administrativa. Někteří již máte uhrazené doplatky - ty v každém případě vracíme zpět. Je třeba také vše domluvit (=zrušit a přesunout na jiný termín/rok) s našimi dodavateli a partnery (letecké společnosti, hotely, průvodci, místní dopravci, atd).

Plánování sezony 2021

Letos je více než kdy jindy důležité včas naplánovat další sezonu. Abychom Vám mohli termíny 2021 nabídnout co nejdříve a v případě rušení letošních termínů Vás tak mohli rovnou, v případě zájmu, přesunout na příští rok. Jelikož termíny a další parametry zájezdů měníme dodatečně jen velmi neradi, je třeba opět vše s dodavateli a partnery domluvit a rezervovat nyní.

Nový web

Ano, víme o tom, náš web je zastaralý, neresponzivní a chybí zásadní funkcionality. Abychom mohli zprovoznit a efektivně spravovat nový web s tematikou cestovní kanceláře, bylo pro nás klíčové zavedení rezervačního systému, který od loňské sezony používáme. Na co se tedy můžete těšit? Samozřejmě i na klišé "nový moderní web s responzivním designem", ale především na důležité funkcionality jako je fulltextové vyhledávání, vyhledávání podle destinací, podle termínů, atd. Zobrazování reálné dostupnosti/vyprodanosti termínů. Přehledný rezervační proces včetně kalkulace, příplatků, apod. Podepisování smluv zadáním kódu zaslanym smskou, a další detaily.

... a další

Nespíme ani v přípravě úplně nových zájezdů. O Novém Zélandu již pravděpodobně víte, ten jsme již ale připravili v loňském roce s plánovanou realizací od roku 2021. A jakou že to máme připravenou úplně novou destinaci, když se nyní nedá cestovat a tedy ani připravovat? To si zatím necháme jako překvapení, ale i informace o tom, že jsme zájezd připravovali letos na přelomu února a března, by mohla nastínit, o jakou destinace se jendá. Nepolevujeme ani v úpravách a ladění programů jednotlivých zájezdů - vždy je co vylepšit :) Připravujeme a upravujeme fotky k zájezdům, střiháme videa (tedy střihat by měl hlavně David - video z letošního Karibiku), tvoříme interaktivní mapky. Jednáme s dalšími partnery, abychom Vám mohli přinést komplexní servis a kvalitní a aktuální doplňkové služby v oblasti pojištění, parkování, kompenzací za zpožděné lety, atd.